Vysoko Kvalitné Multifunkčné Kabinet V Rámci Trojuholníka Vodomeru Ventil Kľúč Výťah Vlak Dvere Kľúčom Štvorcovým Otvorom


Štítky: batéria el14, multifunkčné zdravia meter, taška inštalatér, enel14, multifunkčné tilt meter, materiál inštalatér, punč štvorcové otvory, , batéria nikon d3100, štvorcové otvory dreva, námestie textílie diery.

€5.37 €5.66
  • Skladom
  • l837  • Názov Značky: ELESECUR
  • Číslo Modelu: EL12

Multifunkčná Skrinka Do Trojuholníka Vodomeru Ventil Kľúč Výťah Vlak Dvere Kľúčom Štvorcovým Otvorom Popis

Táto položka je užitočné nástroje.Jednoduché na používanie a prepravu.Vaša najlepšia voľba. Hlavným Rysom Zbrusu nový & kvalitné Elektrické ovládanie skrine, výťah, vlak dvere, vody ventilom, Čo je V

1X Nástroj Obrázok Zobrazuje Doprava

1, Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

2, nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách a od ďalších faktorov.

3.Používame Leonreal.sk adresu ako adresu doručenia, prosím, potvrďte na adrese pred platíte. Platby

1, akceptujeme Leonreal.sk Escrow platby, vrátane Kreditnú kartu Visa, MasterCard Kreditnej Karty, Western Union a iné možnosti platby. Môžete si vybrať, aby vyhovovali vašej platby. .

2, Platba musí byť doručené do 3 dní po objednávku. Služby

30 Dní Peniaze Späť Záruka:

1, Ak nie ste spokojní so položky zakúpené z nás, prosím, informujte nás(e-mailom, eBay správy) do 30 dní od prevzatia tovaru. Budeme vás vrátiť sa a vrátenie položky. Vezmite prosím na vedomie, že postages/custom poplatky (ak sú nejaké) strávili v takom poradí sú na náklady odberateľa.

2, Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v originálnom balení so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene a MUSÍTE nám prepravné číslo zásielky a dôvod pre návrat.

3, Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je(sú) poškodený počas prepravy.

4, nebudeme môcť akceptovať vrátiť bez informovania nám v predstihu .

5, Colné poplatky, manipulačný poplatok, poštovné a poistenie sa nevracia.

Dodávateľ Záruka:

Ponúkame na jeden rok záruka výroba je obmedzená záruka za chybné položky(s výnimkou položiek poškodené pred zneužitím, zneužívaním, zanedbávaním alebo úrazu, po prijatí) spätnú Väzbu

1, Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

2, Sme láskavo požiadať, aby ste prosím nenechávajte negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť všetky veci skôr, kontaktujte nás, ak ste nedostali balík na určitý čas alebo nie ste spokojní s našimi položky po prijať. Budeme sa snažiť poskytnúť najlepšie riešenie .

3, očakávame vysokú úroveň dokonalosti a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty