Tooarts Vtáčie Krmítko Klietku Feeder Visí Voľne Žijúcich Dom Kovové Feeder Záhrada Dvore Dekorácie Klietku Príslušenstvo Darček


Štítky: veľké dekoračné klietky, vták feeder vonkajšie, papagáj stojan, gáza klietku príslušenstvo, feeder, vonkajšie vtáčie krmivo, dvore, kovové vták domy vonkajšie, podlahy vtáčie krmítko, klietka papagáj.

€14.57 €24.29
  • Skladom
  • l607  • Názov Značky: Tooarts
  • Druh: Vtáky
  • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Funkcia: Non-automatické

Popis:

Je to jemné ručné birdcage tvarované vtáčie krmítko a je pôvodne vytvorený Tooarts umelec. Tmavá farba je zámerne spracované, ktorá je produkt má vintage efekt.

Časť tela aplikuje čistý dizajn, ktorý priťahuje viac vtákov chytiť jedlo. Strechy dizajn zabraňuje potravín z vystavený vlhkosti. Dlhé oceľové laná môžu byť zavesené na háku, alebo stromu. Nádherné okrúhle šasi sa používa na prevenciu potravín z pádu. Potraviny môžu byť ľahko umiestnené pri otvorení veka.

Vhodné pre obytné, balkón, villa a iné, vonkajší priestor, ktorý udržať ekológia v rovnováhe.

Funkcie:

Originálny dizajn: To je Tooarts umelec originálny dizajn vtáčie krmítko a to je 6,3 cm na dĺžku, a 8.6 cm na výšku. V strede kola podvozok, tam je diera pomôcť únik vody tak, že bráni potravín z vystavený vlhkosti.

Zábavné: S týmto birdcage tvarované vtáčie krmítko, môžete sledovať a krmív voľne žijúcich vtákov vo vašom vlastnom dvore. The birdcage v tvare vtáka feeder je skvelé pre prilákanie malé vtáky.

Efektívny dizajn: časť tela aplikuje čistý dizajn, ktorý priťahuje viac vtákov chytiť jedlo. Nádherné okrúhle šasi sa používa na prevenciu potravín z pádu. Potraviny môžu byť ľahko umiestnené pri otváraní malé dvere v jej tele.

Neuveriteľne robustný: železný materiál bude odolávať vonkajším poveternostným podmienkam. Tento vták feeder bude trvať roky.

Jednoduchá inštalácia: je ľahké nainštalovať tento vták podávač na ktoromkoľvek mieste v priebehu niekoľkých minút. Dlhé oceľové laná môžu byť zavesené na háku, alebo stromu.

Špecifikácie:

Farba: Hnedá

Materiál: Železo

Veľkosť produktu: 16 * 16 * 22 cm / 6.3 * 6.3 * 8.6 v

Veľkosť balenia: 18 * 18 * 25cm / 7.1 * 7.1 * 9.8 v

Hmotnosť výrobku: 265g / 9.3 oz

Package hmotnosť: 410 g / cm / 14.5 oz

Zoznam balíkov:

1 * birdcage tvarované vtáčie krmítko


Tlektes Tleubaeva
2020-12-03
5/5
Miraculously arrived all in order, although simple packing in box and bubble wrap
Manana 14
2021-01-10
5/5
Good feeder. Hung it in the garden. Beauty They're coming. They're eating out of the middle.
Seledka220
2020-11-16
5/5
Great Feeder! Definitely 5)

Napísať recenziu

Súvisiace produkty