TP-Link 10 port Ethernet switch Ocele Kovové siete Prepínač 8 port, POE switch 1 port Gigabit SFP vlákna (TL-SL1210P)


Štítky: sfp rada, dell switch gigabit, vlákno prepínač, 8 sfp prepínač, prepínač tp link sfp, malý gigabit switch, 10 gigabit network card, biela prepínač ethernet, poe switch 10g, 8 poe port switch.

€80.01
 • Skladom
 • l432 • Režimu komunikácie: Full-Duplex A Half-Duplex
 • PoE Port: 8
 • Počet Rozhrania: 10
 • SKU: AL0178
 • Gigabit SFP vlákniny port: 1
 • Package: Áno
 • Číslo 10/100Mbps Sieťové Porty : 8
 • Sieť štandard: IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE202.3af,IEEE802.3x
 • Výkon: 53.5 VDC/1.13 A
 • Prepnúť Typ: Rýchly Prepínač
 • Prenosovej Rýchlosti: 10/100Mbps
 • Funkcia: poe
 • Názov Značky: TP-link
 • Príkon: 100-240V~50/60HZ
 • Maximálny napájací zdroj: 56W
 • Počet 10/100/1000Mbps Sieťové Porty : 1
 • Číslo Modelu: TL-SL1210P
 • Maximálny výkon prívod jeden port: 30w

Priateľské pripomienka: Podľa vašej krajiny, pošleme vám ho s EÚ Plug alebo NÁS zástrčku. Ak potrebujete UK, zapojte sa , prosím, zanechajte nám messagge. TL-SL1210P je TP-LINK nezávislého výskumu a vývoja Gigabit non network management PoE switch, 8 mb podpora PoE+ napájanie, IEEE 802.3 af/v norme, jeden port, PoE napájanie až 30W, maximálna PoE výstupný výkon 56W. Ako PoE napájanie zariadenia, môže automaticky rozpoznať a identifikovať elektrické zariadenia, ktoré spĺňa štandard a napájanie cez kábel. Plug and play, bez nutnosti konfigurácie, jednoduché použitie, na uspokojenie dopytu po vysokou hustotou PoE napájanie sieťové prostredie, vhodné pre hotely, areály, výrobné okres internátov a malé a stredné podniky tvoria ekonomickú a efektívnu sieť. 100 mb prístup, Gigabit spojenie poskytuje 8 10/100 Base-T, RJ45 porty, 1 10/100/1000 Base-TRJ45 porty a 1 nezávislý Gigabit SFP porty. Všetky porty podporujú non blokovanie linky rýchlosť odosielania a prenos je hladšia. Podporuje IEEE 802.3 x full duplex flow control a Protitlakovej duplex flow control. PoE Priority Funkcia 8 10/100 Base-T, RJ45 porty podporujú PoE+ napájanie uspokojiť dopyt PoE napájanie pre bezpečnostné monitorovanie, telekonferencie systém a bezdrôtové pokrytie. Podľa IEEE 802.3 af/na PoE napájanie standard, maximálna PoE výstupný výkon celého stroj dosiahne 56W, a maximálny výstupný výkon, jeden port je 30W. Automatická identifikácia PoE zariadení pre napájanie bez poškodenia non PoE zariadení. PoE port podporuje priority mechanizmus. Keď zvyškové výkon je nedostatočný, napájanie prioritou porty je zaručené, tak, že zariadenie je preťažený . Tri režimy práce Štandardný režim exchange --- všetky porty sú zadarmo na komunikáciu, ktorý je vhodný pre bežné prenosové prostredie. Video dohľad režim je určený pre sledovanie uplatnenia scenárov na zlepšenie Catton a mozaiky javy v monitorovacích sieťach. VLAN izolácie režim, ktorý je izolovaný od 100 Gigabitové porty, je vhodný pre pripojenie pomocou scenárov bezdrôtový AP, inhibícia siete storm a zlepšiť výkon siete. Stabilné a spoľahlivé zariadenie Na hosť má nízku spotrebu energie dizajn a ventilátor posilňuje odvod tepla zabezpečiť stabilnú prevádzku produktu. TP-LINK samostatne rozvíjať napájanie, vysoká redundancia dizajn, poskytuje dlhodobé stabilné PoE výkon. Jednoduchá obsluha Plug and play, bez nutnosti konfigurácie, jednoduché a pohodlné. Užívateľ môže ľahko pochopiť, pracovný stav prístroja cez indikátor napájania na čítanie (Napájanie) a port indikátor stavu (Link/Act).

Zásielky A Platieb:

1. Budeme sa dodáva pozemok v 1-3 dní od zaplatenia.

A tieto formy platby sú prijímané Leonreal.sk: Kreditná karta, TT, Western Union a Qiwi peňaženky.

2. Zásielku je zadarmo doručenie prostredníctvom Čína príspevok air mail, ak hmotnosť balíka je viac ako 2 kg alebo veľkosť balenia je väčší ako 90 CM, použijeme EMS atď, alebo lode s dvoma pozemky alebo viac parciel leteckou poštou.

3. Pokyn:hmotnosti a veľkosti sme označené v balení podrobnosti nie je skutočná hmotnosť a veľkosť tovaru, ak potrebujete vedieť o skutočnej hmotnosti a veľkosti, stačí nás kontaktovať.

4. Dodacia lehota:

1) Dopravná rozvinutých krajinách je o 7-45 dní.

2) Vzdialených krajinách je o 2-8 týždňov.

5. Ak kupujúci chcete použiť viac rýchlejší spôsob dopravy, ako EMS, DHL, atď, prosím, komunikovať s nami o zvýšenie dopravy.

6. Pokyn:dodacia lehota je závislá na kupujúceho colné odbavenie čas alebo vyššej Moci. Ak kupujúci neprevezme tovar v dlhej dobe, dúfame, že môže kupujúci kontaktovať vášho colné alebo miestnu poštu, aby si tovar hneď.

O Colné:

1. S cieľom zabezpečiť dostanete vašu objednávku bez alebo nižšie dovozné clo, budeme deklarovať ako "Dar" s nižšou hodnotou, ktoré nie je zahrnutá celková cena, ktorú ste zaplatili alebo trhovú hodnotu výrobku a môže sa nevzťahuje na krajiny s rôznymi colných predpisov.

2. Alebo by ste mohli nechať odkaz povedzte nám, koľko by sme mali podať colné vyhlásenie. Sme radi, že nasledovať vášho návodu.

3. Všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

4. Dodávatelia nie sú zodpovední za oneskorenie spôsobené colnými oddelenie vo vašej krajine.

5. Dodatočné náklady alebo meškanie sa môže vyskytnúť počas medzinárodného obchodu. Úprimne dúfam, že nebudete používať dodatočných dovozných nákladov alebo colné odbavenie meškanie ako dôvod pre podanie žiadosti o refundáciu alebo odchode negatívnu spätnú väzbu.

Po-predajný Servis:

Budeme kontrola kvality tovaru pred expedíciou. Ak sa vyskytnú nejaké nečakané problémy stať, dúfame, že sa vyriešiť problémy s kupujúcim prostredníctvom prostrediu v nasledujúcich spôsobov:

1. Ak je kvalita problém, môže kupujúci podať argumentovať v 15days po prevzatí tovaru, je kupujúci povinný poskytnúť fotografie alebo videa a iné dôkazy, aby predávajúci pre identifikáciu.

2. Man-made poškodený, kupujúci prevziať na seba plnú zodpovednosť.

3. Produkt kvalitu spracovania programu:

1) kupujúci vrátiť tovar nám a zodpovedný za návrat poštovné náklady; po obdržaní tovaru ,zašleme nový produkt na kupujúceho a zaplatiť za odoslať lodné náklady.


Elainemmelo
2020-10-21
5/5
not tested yet

Napísať recenziu

Súvisiace produkty