SA SILVERAGE Veľký Otvor Perličiek Reťazca Veľkoobchod 2020 Reťazca 3mm Had Reťazca Jemné Medený postriebrený DIY Náramok Príslušenstvo


Štítky: daimi šperky, reťaz medi, sladkovodné perly šperky, reťaz z medi, náramok perlový, figaro šperky, 14 karátové zlato korálky pre šperky robiť, 18k zlata, emerald zlaté šperky, diy zlato.

€4.98 €10.38
  • Skladom
  • l356  • Spona Typ: ŽIADNE
  • Mozaika materiál: Jemné Medi
  • Pohlavie: ŽENY
  • Náramky Typ: Reťaz & Odkaz Náramky
  • Štýl: Jednoduché
  • Druh: náramok
  • Kovy Typ: Medi

Hmotnosť Jedného Pásu Je cca 10G

O Farebný Rozdiel-na Fotografie Výrobkov Sú Všetky Prijaté od Profesionálnych Fotografov, a Sú Starostlivo upravené a Farbu Koordinácie v Neskoršom Období, Snaží sa Udržiavať v Súlade so Skutočným Výrobkom. Avšak, Vzhľadom na Farebné Odchýlky Osvetlenia, Zobrazenie a Osobné Chápanie Farba, Atď., ako Výsledok, Tam Môže Byť Farebný Rozdiel medzi Skutočným Výrobkom a Fotografie. Skontrolujte, aký Produkt za Konečné Farby. O Veľkosti -- Výrobok Je Merané Manuálne Podľa Metódy Merania na Dieťa Stránku s Podrobnosťami. Prosím, Pozorne si Porovnajte Veľkosť Pri Nákupe. Pretože Každý Človek je Metóda Merania a Merania Realizovať, Sú Rôzne, Niektoré Chyby Sú Normálne, každý Musí Vidieť Veľkosť Jasne. Veľkosť Problém Nie Je Štandard pre Návrat. Ak Máte Akékoľvek Otázky, Kontaktujte, Prosím, Zákaznícky Servis. asi po Predaji-Ak Nie Ste Spokojní s Našimi Výrobkami Alebo Službami, Kontaktujte Náš Služby Zákazníkom Prvý, a My Vám Určite Vám Uspokojivé Riešenie v čo Najkratšom Čase. O Dodanie-Sme Slávnostne Sľub, Že Všetky Položky, Ktoré Môžu Byť Prijaté Sú Skladom a Bude Doručený Do 24 Hodín po Zaplatení. Kontaktovať Zákaznícky Servis pre Zvláštne Okolnosti!

pred pôrodom, Bude Špeciálne Osoba Vykonávať Prísne Kontroly, aby Zabezpečili, Že Náramok Nemá Žiadne Problémy s Kvalitou, ale nikto nemôže Dosiahnuť 100%, Voľným Okom Nie Je Stroj; po prevzatí Tovaru, Tam Je Problém, prosím, Aj s Nami Spolupracovať, aby Prijali Náramok Foto na Prvýkrát, Prosím, Kontaktujte Nás v Čase, a oznámiť Zarážka Číslo k Nám, Sa Budeme Zaoberať v Čase.

1, po Prevzatí Tovaru je Kupujúci Môže Byť out-of-Skladom Časť Žiadosti o Vrátenie, out-of-Skladom 3 Hmotnostných% Alebo Menej, Nie Samostatne Reedícia Môžete Požiadať pri ďalšej Objednávke v Výmena Alebo Žiadosť o Vrátenia Ak Nepríjemnosti, vezmite prosím na vedomie :) Tip: Ak nerozumiete Alebo Potrebujete Vedieť Ďalšie Podrobnosti, Prosím, Obráťte sa Priamo na Nás, My Vám odpovieme v Detaile.

2. o Vrátenie a Výmena: Pretože Produkt Je Percepčné Spotrebného Tovaru. Niektorým Ľuďom sa To páči, a Niektorí Ľudia sa To nepáči. [Ak Nie Je Kvalita Problém, Nebude Možné vrátiť Alebo Vymeniť. Len Preto, že sa mi nepáči To, že Je Príliš Odlišný od Obrazu, Kvalita Je škoda, Krúžok Je Žiadne. Príliš Malé Alebo Príliš Veľké, Náramok Guľôčky Farba Nie Je Vhodné, vzhľadom na Subjektívne Faktory ako Nespokojnosť, Alebo Nie tak Dobré, ako si Predstavoval, Výrobky Zakúpené Kupujúci Nie Sú Dovolené, aby Sa Vrátil. Kupujúci Prosím, že Dvakrát, pred Nákupom. Ornament Je Chybné, Nie ako Základ pre Vrátenie]].

3. po-Predajný: Ak máte Problémy s Kvalitou s prijatie Tovaru Kupujúcim, To Bude mať Vplyv na Nosenie. Kontaktujte prosím Našu po-Predajný Servis v Čase a Poskytnúť Obrázky Zlé Tovaru až po popredajné Služby Zákazníkom. Náš Služby Zákazníkom Bude Dať Uspokojivú Odpoveď čo Najskôr.

4, Ornament pre Rýchlo sa Pohybujúce Spotrebného Tovaru, Zákazník Má Umiestnené Svoje Poradie po Väčšina z Nás Sú v Súlade s Stavať na Objednávku, Nie Akceptovať Vrátenie Tovaru bez Dôvodov Zákazníkov pred Nákupom Prosím, Tri Alebo Štyri Opatrne.

5. Ostatné:

● Po tom, ako Zákazník Dostane Tovar, Prosím, Otvorte Kontrolný Pred Kuriérom. Ak Ste Podpísali na To, Znamená To, Že Množstvo a Kvalita Tovaru Sú OK, a Vrátenie a Výmena Požiadavky Nie Sú Akceptované. Ak Je Balík Poškodený Alebo Množstvo nezodpovedá Zoznamu, Prosím, Kontaktujte Nás čo Najskôr Pred Kuriérom a Požiadajte Kuriéra Uviesť Situáciu na Potvrdenie.

● Ak je Prijatý Tovar, ktorú Kupujúci Majú Problémy s Kvalitou, pod Podmienkou Nepoužitý a Nepoškodený Príslušenstvo, Môžete Požiadať o Výmenu Tovaru v Rovnakej Hodnote, Prípadne Vrátenie Tovaru. Prosím, Majte na Balenie Zvuk.

● Výmenu Alebo Vrátenie Potrebné Uplatniť Do 24 Hodín od okamihu Doručenia a Poslal Späť Do 24 Hodín od okamihu Aplikácie.

● Pre Akékoľvek Otázky Alebo Zmeny, Ktoré Môžu Nastať v priebehu Transakcie Procesu, Kontaktujte Náš Služby Zákazníkom v Čase Uľahčiť Hladký priebeh Transakcie. Prosím, nedávajú Žiadne Negatívne Pripomienky k Vám.


Romashechkina Natasha
2021-02-04
5/5
viene grande pero está muy bien
Mbaker 93
2021-01-29
5/5
The bracelet is very nice, my daughter loved it. Excellent seller, good communication and very fast, less than 3 weeks

Napísať recenziu

Súvisiace produkty