10 Tašky Chudnutie Pupok Nálepky Slim Patch chudnutie a Spaľovanie Tukov Patch Pre VIP 170bags


Štítky: detox nohy masáž, odkaz vip, brušný tuk strata, patch slim, detox nohy, bielkoviny, slim patch adesivo originál, Slim, zadok chudnutie patch, slim nálepky.

€54.92 €55.47
  • Skladom
  • l25296  • Druh: Chudnutie Pupok Nálepky Magnetická Slim Detox
  • Názov Značky: niunew
  • zoštíhľujúce brucho patch: pálenie tovaru
  • Chudnutie: strata hmotnosti, spaľovať tuk, udržať štíhlu

100 Kusov Chudnutie Pupok Nálepky Slim Patch Chudnutie A Spaľovanie Tukov Patch Emagrecedor Detox Lepidlo Chudnutie Stick

Popis produktu: stolička jasné, fólie princípom je použiť prírodné motilitu gastrointestinálneho pomoci telo na odstránenie zvyškového odpadu, úlohu môžu pomôcť žalúdka, telo zvyšky starého, bude vylúčený prirodzene znížiť záťaž, vplyv modifikácie tela, a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, je najviac bezpečné rýchle chudnutie dobrý pomocník. Použitie: denne jednu, by nemali byť publikované viac ako tri hodiny zakaždým, fólie, ktorá je priamo pripojená na bruchu preplnené oblasti, použiť, ak bolesti brucha, pocit na odpadnutie, alebo dolnej časti tela s mierne svrbenie, pocit, to je normálne detoxikácie. Každú noc každý deň v mínus viditeľné použitie 3 deň: odkaľovanie a zvýšená frekvencia defekácie, a po každej defekácii, wc môžete pozrieť vznáša na tenkú vrstvu oleja. To ukazuje, že in vivo črevnej olej začala rozobrať a odstrániť. Použitie 5 dní: nájdete každý deň na zníženie žalúdka, obvod pása je aj menšia pás krivky začať vnímať. Použitie 10 dní: Môj bože, nemohol som uveriť, že celé stratené 5 kg, obvod pása je tiež z pôvodného 2-nohy 4 ak sa chcete vrátiť na jeden nohy 9, je ešte úžasnejšie je, koža sa stáva hladká a jemná pružné. Použitie 30 dní: dokončenie viac ako svoje vlastné očakávania, vypuklé-vypuklé úplne preč, vytvoriť diabol obrázok, nové rôznych vás. Poznámka: 1. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky. Ďakujeme!

Vezmite prosím na VEDOMIE, že táto položka bude prichádza s transparentné vak, nie retail box, ale nebojte sa, budeme balenia je aj predtým, než ho poslal von.


Sch Phonrak
2020-10-01
5/5
The product is very good, need follow recommendations… as the store and the seller note 1000, very organized and honest well made!

Napísať recenziu

Súvisiace produkty