Vonkajšie Slnečné Pest Repeller Záhrada Ultrazvukové Pešti Zvierat, Vtákov, Mačka, Pes, Myš, Potkan Fox Repeller Odpudzujúce


Štítky: veľká mačka miest, plagát vták kolibrík, kong mačka miest, trendy mačka miest, kakashi nálepky, potkan odrážanie, nálepka, náramok kolibrík vták, zviera odrážanie, solárny panel kolibrík.

€4.54 €8.40
  • Skladom
  • l25018  • Pešti Typ: Hady
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Menovité Napätie: 5V
  • Odpudzujúce Typ: Repelent Proti Komárom Nálepky
  • Súbor Typ: No

Popis *1. Vnútorné nádvorie, vonkajšie a iné preferované produkty odísť myší a komárov. *2. Účinný dosah je 650 štvorcových metrov a môže pracovať nepretržite po dobu 72 hodín. *3. Robustná a odolná, ekonomické a praktické, high-tech ochranu životného prostredia, úspory energie a zníženia emisií. *4. Nabíjací režim využíva solárne nabíjanie, ochrana životného prostredia a úspora energie. *5. Ak nie je slnečné svetlo alebo neustálym dažďom, na dlhú dobu a je kapacita batérie sa stáva veľmi nízka, odporúča sa použiť sieťový kábel (nie je súčasťou) na nabíjanie zariadenia. Tam je DC konektora na zadnej strane prepnúť. Vytiahnite konektor kryt a zasuňte napájací kábel do zásuvky DC jack. Pokyny: 1. Použitie skrutky pre inštaláciu prístroja v slnečnej oblasti. Pre lepší výkon, odporúča sa umiestniť zariadenie najmenej 3 metre nad zemou, aby ste získali najlepšiu rozsahu. Uistite sa, že sú reproduktory smerom na oblasť, ktorú chcete kryt. 2. Zase frekvencia dial zviera chcete odpudzujú. Rôzne frekvencie bude odpudzovať rôzne zvieratá. Niektoré frekvencie bude odpudzovať viacerých zvierat. 3. Stlačte tlačidlo ON/OFF tlačidlo zapnete prístroj. Ak tlačidlo stlačíte, LED sa rozsvieti červená a aktiváciu systému ak nejaký votrelec pohyb je cítiť. Popis výrobku Materiál: 100% ABS úplne nové Batérie: 3 AA nabíjateľné 800mAh batérie Solárny panel: 6V 50mA Pracovný prúd: Pohotovostnom prúd: senzor Pohybu aktivácia: Ultrazvuková frekvencia: 15KHz-25KHz (nastaviteľné) Efektívny rozsah: 5000 štvorcových metrov Rozmery: 13 x 16 x 9 cm/5.15 x 6.30 x 3.54 palcov Zoznam Produktov 1 * repelent Poznámky 1.Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas. 2.Prosím, nechajte mierne ručné meranie odchýlky pre údajov.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty