15pcs/set Rudy Fosílnych Nastaviť Ornament Prírodné Ston Morskej flóry a fauny Liečivé Prírodné zvierat, rastlín, vzor Pekný Darček


Štítky: kvet monitor, crystal ston, oring viton, figúrka drahokam, rawmaterials, skamenelín národnej, miesto zvárač, emerald prírody, fosílne, fosil.

€10.72 €12.61
 • Skladom
 • l24602 • Veľkosť boxu: 20*12.8*2.8 cm
 • Názov Značky: NoEnName_Null
 • Tému: Zviera
 • Štýl: Americký Štýl
 • Balenie: Box
 • Regionálne Funkcie: Európa
 • kameň S: 1.5-2.5 cm
 • Materiál: fosílne
 • Typ Produktu: Prírodné fosílnych

Každý kameň je jedinečný! Nie je to presne to isté! 15pcs/set Rudy Fosílnych Nastaviť Ornament Prírodné Ston Morskej flóry a fauny Liečivé Prírodné zvierat, rastlín, vzor Pekný Darček Farbu a štýl: Náhodný Materiál:fosílneho kameňa RÁMČEK Veľkosť: 20 cm*12.8 cm*2.8 cm Kameň Veľkosť:1,5 cm-2,5 cm Hmotnosť:55-75 g Základných podmienok pre vznik skamenelín: (1) Organická hmota musí mať pevný časti, ako sú shell, kostí, zubov alebo woody tkaniva. Avšak, za veľmi priaznivé podmienky, aj veľmi citlivé organizmy, napríklad hmyz alebo medúzy sa môže stať skamenelín. (2) tvora, musia byť bezodkladne zničené po smrti. Ak telo človeka je čiastočne drvené, hnilé alebo silne zvetraný, to sa môže zmeniť alebo zrušiť možnosť organizmus stáva fosílnej. (3) organizmu, musí byť rýchlo pochovaný látka, ktorá bráni rozkladu. Typ pochovaný materiál zvyčajne závisí od prostredia, v ktorom organizmus žije. Zvyšky morských živočíchov možno zvyčajne stať skamenelín,je To preto, morské živočíchy potopiť na dno mora a sú na ktoré sa vzťahuje mäkké blato. Slime stal bridlice alebo vápenec neskôr v geologických dobách. Jemnejšie-zrnitá vklady nie sú ľahko poškodiť zostáva organizmu.

1.O nás

(1)špecializujeme sa na prírodný kameň a majú našej vlastnej továrni a dizajn tím.

(2)Výrobky sa vyvážajú do Európy, Ameriky a ďalších 60 krajinách.

(3)Našej spoločnosti produkty Vysokej kvality, dostatočné zásoby, vitajte na veľkoobchod a dropshipping.

2.O logistiky čas

(1) V neprítomnosti iných nehôd, ako sú straty paketov, logistika, sklad oneskorenie dodania atď.

Za normálnych okolností: Ázijských krajinách môže byť dodaný v lehote 20 dní. Európskych a Amerických krajín môžu byť dodané o 20 až 40 dní. Africké krajiny doručené do 30-60 dní. Rusko môže byť dodaný v rámci 30-50 dní.

(2)čas Príchodu budú ovplyvnené cieľového miesta vzdialenosť a národnej politiky.

3.About product (o výrobku

(1)produkt je prírodný kameň, farba každý prírodný kameň je iný, skutočného produktu farbu a počítač obrázku sú rôzne, prosím ťa, odpusť mi.

(2)Ako ručné meranie , prosím, dovoľte 1-2cm chyba merania .Ďakujeme!

4.O nákupe

(1)Ak potrebujete predať alebo veľkoobchod našich produktov, môžete nám povedať, množstvo a typ, dáme vám zvýhodnené ceny.

(2)Sme podporu akéhokoľvek spôsobu platby.

(3)Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

5. Bežné problémy,

(1) Ak produkt nebol dostal do 60 dní, obráťte sa na nás, pomôžeme vám kontaktovať logistická spoločnosť sa informovať o logistiky produktu.

(2) Otázky o každom výrobku, môže byť vyzvaný, ako je materiál, veľkosť, kvalita a použitie.

(3) vítame akékoľvek otázky, poraďte sa budeme snažiť vyriešiť to, ďakujem!


Napísať recenziu

Súvisiace produkty