Drevené Backgammon Rada Darček pre Mužov, Šach, Dámu, Doskové Hry Backgammon s Dáma Mimo Darček pre krstní rodičia


Štítky: rada šach, terapia dosková hra, hra, šach, dosková hra, plavidlá dreva, backgammon, káva francúzsky stlačte, darček muž, backgammon drevené.

€52.19 €57.99
  • Skladom
  • l24516



  • farba: hnedá
  • Názov Značky: Iné
  • Číslo Modelu: 5
  • Pôvod: TR(Pôvodu)
  • Materiály: Drevo

Package Includings

1 Drevených Backgammon Palube 15+15 Dáma 2 Kockách

Čo By Ste mali Vedieť Pred Nákupom Produktu rozmery sú Šírka: 24 cm Dĺžka: 48 cm, Výška: 6 cm. Backgammon Prispôsobenie sa vykonáva laserové gravírovanie a je nikdy neodstránia. Je dodávané s kolkami. Backgammon je starostlivo zabalené a odoslané. Prosím, dajte mi vedieť, slová a dátum, ktoré chcete prispôsobiť

Ako mi povedať, vaše informácie? 1.Môžete poznámka v objednávke pri potvrdenie vašej objednávky informácií;

2. Pošlite nám správu prostredníctvom kontaktných predávajúceho.

Môžete nám poslať, čo chcete byť napísané na backgammon alebo vnútri, ako v príkladoch. 1-Meno napísané na mimo ex: Kate & Peter 2-Správu popísanú zvnútra ex: Otec Vždy Zvíťazí! 3-Meno napísané vo vnútri ex: Peter 4-Dátum, kedy má byť napísané vo vnútri ex: 1.5.2014 Tu je špeciálne backgammon súbor, ktorý bude nadchne a poteší backgammon nadšencov! S týmto elegantným backgammon nastaviť špeciálne pripravené pre vás, môžete mu dať pekný darček pre všetkých svojich blízkych, ktorí milujú túto hru. Je vyrobená s laserovou technológiou a je pripravené s veľmi estetické písmo. Môžete vytlačiť všetky meno a tvar na kryt a vnútri. Môžete prezentovať prispôsobiteľné drevené backgammon špeciálne pripravené pre vás, aby ste svojím milencom, váš otec, váš milenci, váš manžel a aj svojho učiteľa. Tento nádherný set, ktorého meno bude navždy a nezmazateľne písomného s laserovou technikou, je jedným z najkrajších darov kúpil pre mužov. Môžete vytvoriť veľmi príjemný darček k tlači vlastné meno alebo meno a správu svojich blízkych, ktorí sú backgammon majstri vo svojom vnútri a mimo prispôsobiteľné backgammon nastaviť.


Liana Koz
2021-02-11
5/5
Amazing dealer Amazing product Tanks for all
Olyatimchuk
2020-12-27
5/5
This item could have been packaged a little better on the corners as two of the corners are damaged- I am not too concerned as it will be used frequently and over time will not be too noticeable- otherwise the engraving is awesome and the quality is great and was a very presentable gift :))

Napísať recenziu

Súvisiace produkty