1Pcs kvalitné Bee Feeder Americký Hniezdo Brány Feeder anglický Štýl Vody Feeder Poskytovanie Potravín Pre Včelie Hniezdo Dvere


Štítky: rám úľa, bee box úľa, včela, bee feeder plastové, bee udržať, bee zdroj, bee napájačiek, beekeep, beehiv, včelí úľ.

€2.79 €4.65
  • Skladom
  • l24422  • Číslo Modelu: bee feeder

1Pcs kvalitné Bee Feeder Americký Hniezdo Brány Feeder anglický Štýl Vody Feeder Poskytovanie Potravín Pre Včelie Hniezdo Dvere

Odrážky: 1、Praktické na Použitie: Bee kŕmidlá môžete ľahko a rýchlo kŕmenie včiel s sirupom alebo vodou bez otvorenia úli alebo znepokojujúce včely; dôležitá súčasť každý chovateľ včiel je včelárske potreby.

2、Účinné Použitie: Keď sa používa na vstupe do úľa alebo vo vnútri úľa, náš feeder, môže ľahko prejsť do feeder z prednej piť vodu cez veko bez utopenia včely, tak slúži ako potrava pre včely.

3、Kvalitný Materiál: Vyrobené z vysoko kvalitných a odolných plastov, je silný a odolný, vysoká pevnosť, ľahko sa čistí a použitie.

4、Vhodné Použitie: na Rozdiel od iných kŕmidlá, to feeder vlastne listov aj pod honeycomb telo na podporu hmotnosť kvart cukru nádrž na vodu. Tieto nové kŕmidlá, to sa stáva oveľa jednoduchšie a vyžaduje len málo spoločného.

5、Jednoduchá Inštalácia: rozšírený zásobník umožňuje kŕmenie vnútri úľa jednoduchšie, a to sa ľahko inštaluje na vstupe do úľa.

Špecifikácia:

Materiál: hliníkový kryt, PP plastu

Veľkosť: o 13.8*7.4*2.8 cm/5.43*2.91*1.1 v

Farba: biela

Hmotnosť cca: 95g

Balenie Zoznam:

1*Podávač


Napísať recenziu

Súvisiace produkty