2 v 1, Kovový štandardné clona 39 mm Skrutka-v Teleobjektív Rúrkové Lente Ochranu Pre canon pre nikon 39 mm objektív fotoaparátu DSLR


Štítky: 43mm kapucňou, fd mount, clona 49 mm, pentax af objektív, 39 mm kapucňou, 72 mm clona kovov, blesk nikon skrutka, len pre nikon, Canon 600d, 46 mm krytom objektívu.

€5.97 €6.63
  • Skladom
  • l24282  • Názov Značky: harry dobré
  • Číslo Modelu: 39
  • Kompatibilné Značky: NIKON

Leica kovové maska rovno kryt 39 mm

Materiál: Hliníková zliatina

Úvod: Klon Leica kovové maska mimo je sublight liečby, vnútorná vrstva po špeciálnou vrstvou a curling liečby, efektívnu kontrolu svetla. K dispozícii sú 2 vlákna, môže byť inštalovaný UV a kryt v rovnakom čase.

Tieňovanie funkcia:

1. Zabránenie vstupu rozvojovými svetlo a vyhnúť sa haze pri fotografovaní podsvietenie, bočné svetlo alebo flash.

2. Pri fotografovaní je hladké a priečne, je možné, aby sa zabránilo rozptýleného svetla okolo objektívu.

3. Na základe fotografie alebo nočné fotenie, je možné, aby sa zabránilo rušeniu okolité svetlo do objektívu.

4. To môže zabrániť náhodnému poškodeniu objektívu, to môže tiež zabrániť prsty dotýkali povrch objektívu, a to môže tiež útulku objektívu z piesku, dážď a sneh, do určitej miery.

Maska je široko používaný pre podsvietenie fotografie a môže všeobecne sa zabránilo oslneniu. Avšak, ak sa zdroj svetla je blízko, odlesky, sa ešte môžu vyskytnúť. Na tomto mieste môžete použiť ruky do bloku maska na strane, kde sa zdroj svetla nachádza. Či je alebo nie je oslnenie je odstránené by mali byť dodržané jasne od hľadáčika


Napísať recenziu

Súvisiace produkty