Začiatočník stupeň 200 mm top záhradnícke nožnice 3Cr13 Legovanej Ocele bonsai nástroje z TianBonsai


Štítky: záhrada pruner, pobočka prerezávanie nástroje, nožnice záhradné domov, fxdf, prerezávanie nožnice, NÁKOVA, balkón, záhradné náradie, nákova kováč, protea, bonsai nožnicový.

€20.17
 • Skladom
 • l24004 • Materiál: 3Cr13 legovanej ocele
 • Rezané Hrany Tvrdosť: HRC50
 • Celková Dĺžka: 200 mm
 • Prerezávanie Nástroj Typu: Top Záhradnícke Nožnice
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Dokončovacie: Nie Potiahnuté
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Príprava Povrchu: Brúsenie
 • Kvalita: začiatočník stupeň
 • Názov Značky: TianBonsai
 • Funkcia: Dlhá Dĺžka
 • Číslo Modelu: BBTS-S3
 • Pruner Typ: NÁKOVA

Názov: top záhradnícke nožnice (BBTS-S3)

Značka: TianBonsai

Úroveň: začiatočník stupeň

Materiál: 3Cr13 Legovanej Ocele

Zabezpečenie Kvality:

1 rok, pri normálnom používaní, ak tieto nástroje mať žiadny problém, budeme preposielanie nový, bez akéhokoľvek poplatku, stačí ak chcete nasnímať fotografiu k nám ukázať problém.

Rezané Hrany: Tvrdosť HRC50

Príprava povrchu: brúsenie

Celková Dĺžka: 200 mm

Bezpečnostné opatrenia na používanie výrobku

Prosím, výber správne produkty základne na veľkosť vašej bonsai stromov. sme ponúka rôzne veľkosti bonsai nástroje, nižšie je limit veľkosti pobočky sú určené pre rezanie:

7inch rezačky, mohol použiť na rezanie limit 5 mm mokré pobočky.

8 cm nože, mohol použiť na rezanie limit 8 mm mokré pobočky.

11inch rezačky, mohol použiť na rezanie limit 15 mm mokré pobočky. O TianBonsai

TianBonsai Co. S.r.o. je profesionálny výrobná spoločnosť so zameraním na tvorbu vysoko kvalitných bonsai nástroje. Naše výrobné zariadenie, sa nachádza v Číne.

Na TianBonsai máme predovšetkým vyškolených remeselníkov kompletné výrobné linky. Dlhoročné skúsenosti nás učí, ako urobiť čo najlepšiu kvalitu bonsai nástroje.

Sme výrobca pôvodného zariadenia (OEM) pre mnohých známa značka bonsai nástroj spoločnosti.

Okrem TianBonsai značky, máme vlastné Mu-Tian a Začínajúcich Série značky. Od júna 2013, sme si vybudovali vlastné internetové obchody na eBay, Amazon a Leonreal.sk. Teraz sme získali dôveru mnohých bonsai nadšenci po celom svete.

Účtovná na riadenie filozofiu, že zákazník príde prvý, TianBonsai pokračuje na zlepšenie logistiky, distribúcie a po-nákup služieb zákazníkom. Sme neustále zvážiť vaše priania, takže budete mať najlepšie spotrebiteľa možný zážitok.

Našou snahou je priniesť vám čo najviac spoľahlivé, odolné a kvalitné výrobky dosiahnuteľné. Dúfame, že naše výrobky zvýšiť váš pôžitok z bonsai a spoločne sme si môžu vopred toto starobylé, elegantné čl. Štyri Základné Kategórie Od TianBonsai

Tian Bonsasi nástroje spadajú do štyroch základných kategóriách: Standard , Professional , Majstrom a Majster Remeselník Série. Majster Remeselník Série

Majster Remeselník Série bonsai nástroje, je najnovšie série z TianBonsai, je to darček pre master. táto séria nástroje, boli ručne vyrobené od majstra remeselníka z TianBonsai. materiál je 9Cr25MoV nehrdzavejúcej ocele, tento materiál obsahuje Molybdenom, Vanád, 0.9% Uhlíka a 2,5% Chrómu, po ochladzovací liečbu, je to tvrdosť je nad HRC62, majú vysokú intenzitu, silnú výdrž a schopnosť opotrebenie. Magisterský Stupeň

Magisterský Stupeň nástroje, ktoré boli vyrobené cez 5Cr15MoV (Nerezová Oceľ Nástroj) a Vysokým počtom atómov Uhlíka Legovanej Ocele (Uhlíkovej Ocele Nástroj), ručné master pracovník z TianBonsai.

O 5Cr15MoV Ocele, prísne vzaté to nie je skutočný non-hrdza ocele, to je viac pokročilé zliatiny materiálu.

Ako dobrý materiál pre bonsai nástroje, by potrebné s vysokou intenzitou, silnú výdrž a schopnosť opotrebenie, takže naše Magisterský Stupeň nástroje, ktoré boli vyrobené cez 5Cr15MoV Ocele. tento materiál obsahuje Molybdenom, Vanád, 0.5% Uhlíka a 1,5% Chrómu, po ochladzovací liečbu, je to tvrdosť je nad HRC58, majú vysokú intenzitu, silnú výdrž a schopnosť opotrebenie.

Ale, prosím, na vedomie, jedna podmienka, pretože tento materiál obsiahnutý 0.5% Uhlíka, je to povrchu by byť ešte hrdzaveniu. ale pretože obsahuje Chróm, Chróm bude vzniku vrstvy passivation film chráni telo nástrojov a nikdy nedovoľte, aby sa to hrdzaveniu. takže, ak nemáte tendenciu svoje nástroje po dlhý čas, používaný, možno si nájdete svoje nástroje majú trochu hrdzavý, nebojte sa, hrdza len na povrchu, nikdy poškodiť vaše nástroje. Profesionálny Stupeň

Profesionálny Stupeň nástroje, materiál je 4Cr13MoV (Nerezová Oceľ Nástroj) a Vysokým počtom atómov Uhlíka Legovanej Ocele (Uhlíkovej Ocele Nástroj), ručné profesionálni technici z TianBonsai.

O 4Cr13MoV Ocele, je mierne horší 5Cr15MoV Ocele, ale aj ako dobrý materiál pre bonsai nástroj, obsahuje Molybdenom, Vanád, 0.4% Uhlíka a 1.3% Chrómu, po ochladzovací liečbu, je to tvrdosť je nad HRC55, tiež s vysokou intenzitou, silnú výdrž a schopnosť opotrebenie. Štandardnej triedy (Začiatočník Bonsai Nástroje)

Na popularizovať bonsai umenie, TianBonsai dodanie štandardnej triedy bonsai nástroje na bonsai začiatočník, je to materiál je 3Cr13 (Nerezová Oceľ Nástroj) a Uhlíkové Ocele (Uhlíkovej Ocele Nástroj), ručne kvalifikovaný pracovník z TianBonsai.

O 3Cr13 nehrdzavejúcej ocele, obsahuje 0.3% Uhlíka a 1.3% Chrómu, po ochladzovací liečbu, je to tvrdosť je nad HRC50. tento stupeň nástroje majú tiež pekné, kvalitné a kompletné funkciu. je to populárne cena by sa vám mať pekné nástroje pre prekročiť prah bonsai umenie ľahko.


Sartaj2007
2020-10-09
5/5
Incredibly good quality for this item, very beautifull high quality stainless steel, very sharp, good job !
Exunomia 78
2020-10-05
5/5
Very good product.
Mark Fletcher01
2021-01-29
5/5
Product high quality, delivery before the combined Note 10 in all ..... recommend

Napísať recenziu

Súvisiace produkty