Launch X431 Creader vii+ OBD2 Skener ENG ABS, Airbag NA Auto Code reader skener OBDII Diagnostický Nástroj Automobilový Skener 7+


Štítky: spustenie mini pro, obd2 skener, launch creader 24 v, launch x431, spustenie skener x431, 2 elm, spustenie, launch x431 crp 909, ms906, Dobrý.

€108.93 €134.48
 • Skladom
 • l134 • Aktualizácia Softvéru: Áno
 • Verzia Softvéru: Na Lastest verzia
 • Názov Značky: spustenie
 • Certifikácia: FCC
 • Položka Druh: Kód Čitateľov & Scan Nástroje
 • Aktualizácia: Doživotná Aktualizácia Zadarmo
 • Hardvéru Verzia: Na Lastest verzia
 • Záruka: 1 Rok Záruka
 • Pôvod: CN(Pôvodu)

Launch Creader VII Plus - Motor, Prevodovka, ABS a Airbag Systém Diagnostický Nástroj

Na Creader VII+ pomáha užívateľom čítať a jasné kódy a zobrazenie živých dát v motore a systémy na prenos za rok 2006&novších vozidiel, jednoduchým a efektívnym spôsobom. Navyše, tento diagnostický nástroj podporuje full OBD2 funkcie, aby sa dobre monitorovanie vozidla emisií a vypnite check engine svetlo.

Podporované Languagues:

Angličtina, Francúzsky, Španielčina, Nemčina, Ruština, Japončina, Portugalčina.

Aktualizácia & Záruka

Doživotná Bezplatná Aktualizácia & 1 Ročná Záruka

Diagnostické Na Motor, Prevodovka, ABS a Airbag Systém.

Pre Motora Systém:

Pre Motora Systém:

Pre Prenos:

Má veľký zmysel v bezpečnej jazdy keď vaše auto je pošmyknutia alebo ťažké shift. Tento diagnostický scanner môžete obrázok problémy von cez čítanie kódov v Prenosovej sústavy alebo kontrola zdravotného stavu cez live data zobrazenie.

Pre ABS Systém:

Diagnostika ABS problém by mal vždy začať s vizuálnu kontrolu všetkých brzdových komponentov, ďalej budete potrebovať, ak chcete prevziať ABS kódy povedať, kde je problém, a to je to, čo tento skener, ktorý má pre vás.

Pre SRS Systém:

SRS, bezpečnosť zadržiavací systém, je vytvorený zo vplyv senzory, ovládací modul, a airbagy seba, a to diagnostický prístroj môže vyhľadať každý elektronické parameter skontrolovať jeho zdravotný stav.

Plný OBDII Funkcie pre väčšinu z OBD2 autá.

1. Načíta generické (P0, P2 ,P3 a U0), výrobca špecifické (P1, P3 a U1) kódy, a čaká kódy 2. Ľahko determindes príčinou Check Engine Svetlo 3. Vypne MIL vymaže kódy a obnoví monitory 4. Zobrazí DTS vymedzenie pojmov na 320*480 TFT corlor obrazovke 5. Názory freeze frame údajov 6. Zobrazuje monitor a I/M rediness stav 7. Číta live PCM data stream 8. Zobrazí live O2 senzor testovacích dát 9. Vykonáva súčasné testovacie moduly 10. Rozšírené OBD II Režime 6 11. Grafy Displej, Záznam Údajov& Replay a DTCs tipy príručka užívateľa na príčinu problémov kód rýchlejšie, úspory diagnostika a repari čas 12. Načíta informácie vozidla (VIN, CIN a CVN )

Podporované Značky Automobilov(Po roku 2005):

Ázijské: pre Suzuki, pre Honda, pre Mitsubishi, Pre Nissan, Pre Toyota, pre Mazda, pre Hyundai, pre KIA, pre Subaru, pre Infiniti, pre lexus, pre Acura, pre ISUZU. Amerika: pre Ford, pre GM, pre Chrysler. Európa: pre Benz, pre BMW, pre VW, pre Opel, Volvo, pre Fiat, pre LandRover, na Sedadlo, pre Škoda, pre Audi, pre Porsche, pre SAAB, Jaguar, pre Euro Ford, pre Romeo.


Rhiannonnl
2021-01-10
5/5
Everything works fine does not update only for some reason

Napísať recenziu

Súvisiace produkty