Xiao Mijia Antipruritic Stick Fyzickej komár stop svrbenie plus rýchlo hmyz hrýzť reliéf Pokožky, Chráni Bezpečné Svrbenie stick


Štítky: Xiao, úradný xiao, xiao mi rámček 3 4k, mi xiomi, xiao kontroly stick, mijia xiao, odsírenie xiao, olej scorpion, komár rakety, mi xiao.

€12.50 €17.61
  • Skladom
  • l1220  • Názov Značky: Xiao
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

MÔJ Eliminovať Komár Svrbenie Stick *Nie je potrebné sa obávať komára kousnuti, 10 sekúnd môže zmierniť svrbenie *Odmietnuť drogu alergie a chemických rezíduí.Je to bezpečnejšie a účinnejšie, ak chcete zastaviť svrbenie v fyzickým spôsobom. *Váži len 40 g (vrátane batérie) ,Malý a prenosný, Pre celú rodinu. *Vlna otepľovanie technológia jemne zbavuje pleť nepohodlie. *Nie ťažkopádne akcie, otvorte tlačidlo použiť. * Batériu nie je možné odoslať, je odporúčané, aby si ho kúpiť sami * Tento výrobok je vhodný pre deti a dospelých nad 4 rokov. Podrobnosti obraz displeja nemusia obávať, komára kousnuti, 10 sekúnd môže zmierniť svrbenie 10 sekúnd rýchlo zastaviť, svrbenie a opuch, je To bezpečnejšie a efektívnejšie stop svrbenie v fyzický spôsob, Malý a prenosný, Pre celé rodiny, Odmietanie drog, alergie a chemické zvyšky Keď komára kousnuti, sa injekčne ant kyselina môže spôsobiť svrbenie, svrbenie a opuch kože. Zastavenie svrbenie v tradičných chemických metód môže ľahko spôsobiť chemické zvyšky a v závažných prípadoch môže spôsobiť podráždenie pokožky. Produkt používa bezpečnejšie a efektívnejšie fyzikálne tepelné pulzov, ktorý urýchľuje rozklad ant kyseliny do 10 sekúnd, takže je bezpečnejšie pre Efektívne break svrbenie. Presnosť a inteligentná regulácia teploty, viac užívateľsky príjemný zážitok Bez obáv nízkej teplote popáleniny, postavený v presných inteligentná regulácia teploty technológia zabezpečuje, že teplota je vždy udržiavať v bezpečnom rozsahu 30 49 stupňov Celzia počas používania. Vlna otepľovanie technológia jemne zbavuje pleť nepohodlie viac jemne. Nie sú potrebné žiadne komplikované operácie, otvorte tlačidlo použiť stroj váži iba 40 g (vrátane batérie), je dosť malý na to majster, a môžete ľahko umiestniť do akejkoľvek bežnej veľkosti vrecku, pohodlnejšie kedykoľvek použiť. Dvojitú ochranu pre ďalšie čistenie Dvojité čistenie ochrane na základe minimalistický dizajn. Okrem jednotné teplota, odolnosť proti korózii, proti alergii, keramické tepelné príručka má vlastnosti jednoduché čistenie. Unikátny produkt prípadoch zabráňte priamemu kontaktu s výrobkom od zdroja znečistenia. Ultra nízka spotreba, len 2 ks Č.7 (AAA) batérie, môže sa použiť opakovane, laboratórne stanovená, môže byť najazdených až na viac ako 200-krát.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty